November 24th, 2009

Spray it on me!

Image Hosted by ImageShack.us

Ik draag zelden parfum, ik heb weinig parfum, en in de 8 maanden dat ik blog, heb ik nog nóóit over parfum geschreven. Waarom niet? Waarom draag ik zelden parfum? En waarom gil ik nooit ”oh, ik ruik Polo Ralph Lauren! Wie draagt hier Polo Ralph Lauren?!”

Ik ruik het simpelweg niet! En vooral bij mezelf niet. Parfum blijft bij mij niet hangen, ik kan spuiten wat ik wil, maar je ruikt het gewoon niet!
Er zijn uitzonderingen, er zijn parfums die je wel op mijn huid ruikt, oohh die ruik je zeker! Maar die ruiken niet lekker, neeeee, op mijn huid ruiken populaire geurtjes als een Aldi parfum die mijn oma zou dragen. En dan is het natuurlijk zonde om een hoop geld neer te tellen voor een geur die je toch niet ruikt, of die je wel ruikt, maar waarvan je zou wensen dat je hem niet rook!

Maar nu heb ik sinds kort een nieuw geurtje, en dit geurtje blijft hangen! En hij ruikt niet vies, nee dit geurtje ruikt lekker. Ik ben helemaal gek van het geurtje Fuel For Life van Diesel.

Image Hosted by ImageShack.us

Ik heb een fles met 50 ML eau de parfum. Eau de parfum is heftiger als eau de toilette, je hoeft er dus minder van op te spuiten. Maar eau de parfum is daarom ook vaak een stukje duurder. De geur is een mengeling van bloemen met mandarijn en roze peper, ook bevat deze parfum elementen van jasmijn en zwarte bes en eindigt met patchoeli en muskus. Ook al heb ik van de helft van bovenstaande ingrediënten geen idee van wat het zijn, en hoe ze apart van elkaar ruiken, weet ik wel dat ik dit geurtje heerlijk vind, en dat ik hem dagelijks draag.

Image Hosted by ImageShack.us

Ook het flesje zelf is een echte beauty! Een mooie ronde vorm met gouden accenten. De tekst op de fles is goud, net zoals de dop, waar ook heel sierlijk ‘Diesel’ in staat gegraveerd. Om de fles heen zit een soort jasje. Een netje, die de fles een stuk stoerder maakt. Erg leuk!

Persoonlijk vind ik het meestal erg storend als iemand heel veel parfum draagt. Vriendin Nandini bijvoorbeeld, die sjouwt elke dag een paar flessen parfum mee naar school en nadat Elise en ik tegen haar hebben gezegd dat we nooit bij haar ruiken dat ze parfum draagt, spuit ze nu rijkelijk met Burberry Brit in de pauzes.
2 spuitjes van deze parfum is genoeg om de hele dag heerlik te ruiken! Ook al zal je mij nooit van 10 meter afstand ruiken, maar als je iets dichterbij komt, wordt je neus wel degelijk geprikkeld door mijn geurtje.

”Veer, wat ruik je lekker! Welk parfum is dit?” ” Parfum? Zo ruik ik gewoon van mezelf (; ”

Posted under Parfum

32 Responses to “Spray it on me!”

  1. haha leuk dit ik ruik ook heel erg slecht en dan zeggen anderen wat ruik je lekker! maar het is wel onhandig met een geurtje kopen
    je hebt echt een leuke site.
    xxx

  2. bij mij ruik je parfum gewoon goed, ik heb er dan ook heeel veel.;p
    hoeveel kost deze parfum, kan het namelijk nergens vinden?

  3. Ik heb echt super weinig parfum XD Maar doe welke elke dag beetje op. Het is gewoon zo’n eau de toilette.Maar hij blijft wel goed zitten opzich! Maar ik ga voor kerst ofzo Love etc. van Body Shop vragen! Die ruikt echt Heerlijk!

  4. @daimy: Hij kost volgens mij zo’n 50 euro!

  5. Ik heb ook niet zo veel parfummetjes, grote flesjes heb ik er 3 geloof ik, en een heleboel testers enzo :P Maar ik vind het wel leuk om te ruiken! En ik wil heel graag die by night, want die ruikt heel lekker (ook bij mezelf). Maar ik heb wel net als jij dat bij heel veel parfums je het gewoon niet meer ruikt, maar het kan ook zo zijn dat jij het niet meer ruikt maar anderen wel (omdat je er aan went), tenminste dat heb ik eens gelezen (en vriendinnen ruiken mijn geurtje altijd wel en ik niet). Pff, lange zin haha.

    Nou, dat geurtje van jou is heel lekker! Een vriendin van mij heeft ‘m ook dus ik ruik ‘m vaak zat. Ik ben echt heeeeeel jaloers!

    Kus Kus Martine

  6. Die heb ik ook! Najah, ik heb hem vandaag leeg gespoten, heerlijk geurtje.
    Als ik mn loon weer heb koop ik hem weer:D
    leuk geschreven trouwens!

  7. Ik vind die bij mezelf juist niet zo lekker ruiken. Mijn favorieten zijn Amor amor van Cacharel en Flower van Kenzo. Wel fijn dat je er éindelijk een hebt gevonden die wel bij je past.

  8. tis ook vaak zo dat je het zelf gewoon niet meer ruikt maar andere nog wel ;) omdat je er dan aan gewend bent geraakt ;)

  9. Draag zelf ook niet vaak parfum ofzo, en ik vind echt dat je zo leuk en grappig schrijft! :)
    vooral dat laatste stukje haha..

  10. en ik heb m ook :D

  11. @Trista: Ja, dat weet ik, maar dat is 100% zeker niet het geval. Niemand rook bij mij parfum, en ik zelf ook niet, ook al had ik de parfum net nieuw :)

  12. Bij mij blijven geurtjes juist heel erg hangen!
    Maar één die echt letterlijk de hele dag blijft hangen, is clinique-aromatics elixur. Hele aparte geur, maar wel superlekker.

  13. Ik vind meestal pafrum te sterk ruiken of ik ruik juist helemaal niets! Daarnaast kan ik niet zo goed tegen parfum (echt heel raar, soms reageert mijn huid er extreem heftig op, terwijl ik ook soms bijna niets merk). Er is maar één geurtje dat ik lekker vind ruiken en waar ik niet echt op reageer (lees; mijn huid) en ik heb hem nogsteeds niet…. Be Delicious, by DKNY! I love it!
    Wat fijn voor je dat je een goed parfum hebt gevonden trouwens!!

    Xxx Manon

  14. Aaah leuk! Ik vind het echt superleuk geschreven. Jij schrijft altijd leuk, ik vind je artikeltjes altijd een karakter hebben, bij jou artikeltjes heb ik nog van: “oooh dat is een vera camilla artikel”. En meestal als mensen overstappen naar nl. dan verwaarloosd dat zeg maar! Hihi daarom vind ik je blog nog leuk!

  15. Haha wat leuk! Ik draag juist wel elke dag parfum, en heb er ook heel wat staan. Haha!

  16. Wel jammer dat je veel geurtjes niet bij jezelf ruikt. Ik hou van parfum en zou echt niet zonder kunnen, haha. Wel fijn dat je nu toch(een heerlijke parfum trouwens:)) hebt gevonden.

  17. aah, dat is echt de aller aller lekkerste parfum, heláas heb ‘k m nog steeds niet,
    vind hem steeds te duur om te kopen, maar hij ruikt echt heerlijk!

  18. Ik heb hem ook en hij ruikt inderdaad heerlijk! Mijn vriend heeft de mannenversie en die twee flesjes staan zo leuk naast elkaar ^^

  19. Het schijnt dat het juist goed is dat jezelf de parfum niet echt heftig ruikt, want dat zou willen zeggen dat hij dn bij jouw en je huid enzo past.
    wanneer je hem echt goed ruikt zo van 12 m afstand dat dat niet zo’n goede geur voor jouw is omdat hy zich niet aanpast aan je lichaam!

    Kheb het ook maar van horen zeggen.Weet niet als het juist is maar kvind het wel een tof weetje :)

  20. Ik ruik het zelf ook nooit. Bij mezelf niet en bij anderen ook niet. Maar ben gelukkig niet de enige ;)

  21. Jaaa die is lekker he! Ik heb daar een heleboel testers van gehad! =)
    XX,, Patricia

  22. Ik heb best veel parfum vind ik. Maar gebruik er toch maar een stuk of vijf van, deze is er een van. Zou hem nooit zelf gekocht hebben, want toen ik in de douglas rook vond ik hem niet zo, nadat we hem gekregen hadden, nu vind ik hem super!

  23. Ja, parfum lover hier!
    Het flesje ziet er erg leuk uit! Ik zal ook eens sniffen in de Parfumerie binnenkort!

  24. die bruine is zoooveeel lekkerder maar goed dat vind ik dan
    maar het komt waarschijnelijk ook dat je hem niet ruikt doordat je er gewoon aan gewend raakt
    en eau de toilette vervliegt sowieso heel snel
    ik gebruik zelf altijd euphoria van calvin klein
    heeerlijke geur
    wat je ook kan proberen is de bodylotion erbij gebruiken die dezelfde geur heeft als je parfum, dan ruik je hem zelf ook langer

  25. Deze heb ik ook (mijn man heeft de male version) en zij ruikt echt enorm lekker!!

  26. Ik gebruik eigenlijk bijna nooit parfum.

  27. whahhahaaha omg hij is zooooooooooooooooo lekker heb er 2 potjes doorheen geragd voordat ik uitgekeken was op de geur, maar hij is heerlijk, de mannenversie is ookal er doorheen gegaan bij menneke :)

  28. Haha ik schreeuw wel altijd door de klas ‘ik ruik ….. ‘ wie heeft dat op? :p

  29. Haha, leuk geschreven :-)
    Echte parfum heb ik eigenlijk niet echt. Ik denk dat een luchtje ook moeilijk uit te zoeken is. Nouja, dat vind ik.
    Ik ben weer lekker duidelijk :P

  30. Die heb ik ook, hij ruikt idd echt lekker!

  31. Tip: Glamour van Moschino.
    ruikt zó lekker!

  32. ik vind fuel for life ook echt geweldig, alleen een beetje duur (:

Image Hosted by ImageShack.us
Hi! Ik ben Vera Camilla en ik ben de eigenaresse van deze website. Wil je meer over mij weten, klik dan hier.
Wil je contact met mij opnemen, klik dan hier. Voor mijn sieradenlijn kun je hier klikken.





 

November 2009
S M T W T F S
« Oct   Dec »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930